Łowisko Karpiowe Natan

Udogodnienia:

Punkt sanitarny, Możliwość wywózki zestawów modelami RC, Możliwość rozbicia namiotu, Zwierzęta domowe są akceptowane

Opis łowiska:

Łowisko “Natan” to malowniczy zbiornik znajdujący się niedaleko Zielonej Góry, położony w otoczeniu lasów. Rybostan wody to przede wszystkim karpie i amury dorastające nawet do 24kg. Do dyspozycji karpiarzy zostało przygotowanych tylko 7 stanowisk, dzięki czemu każdy może cieszyć się komfortowym łowieniem.

 

 

 

Regulamin łowiska

1. Łamanie Regulaminu oraz zachowanie niezgodne z ogólnie przyjętymi normami, powoduje wyproszenie z Łowiska bez możliwości zwrotu kosztów oraz odmówienie sprzedaży Zezwolenia na wędkowanie w przyszłości.
2. Obowiązuje zakaz zabierania ryb. Muszą być one natychmiast po ewentualnym sfotografowaniu, czy zważeniu, wypuszczone z powrotem do wody (opiekun łowiska ma prawo do publikacji zrobionych zdjęć na terenie łowiska)
3. Każdy wędkujący zobowiązany jest do posiadania:
– podbieraka o rozstawie ramion ~1 metra.
– maty z bokami uniemożliwiającymi wysunięcie się ryby poza jej obręb (typu kołyska lub wanienka)
– środka do dezynfekcji ran.
4. Zezwala się na wędkowanie wyłącznie metodą gruntową ( zestawem karpiowym ) oraz zabrania się nęcenia zanętami na bazie chleba oraz surowym ziarnem.
5. Zabrania się nęcenia ORZECHEM TYGRYSIM. Można go używać wyłącznie jako przynęta na włos.
6. Zakaz kąpieli i pływania (psów włącznie)
7. Zakaz używania otwartego ognia
8. Zakaz zanieczyszczania wody detergentami ( płyn do naczyń, mydło itp. )
9. W przypadku złowienia ryby z oznakami choroby lub która ucierpiała w trakcie połowu należy powiadomić Opiekuna Łowiska i przetrzymać ją w worku do czasu jego przybycia.
10. Dozwolone jest korzystanie z łódek zdalnie sterowanych.
11. Wykupując Zezwolenie wyraża się zgodę na ewentualne dokonanie kontroli środka transportu i rzeczy osobistych. W przypadku odkrycia nieprawidłowości, w tym kradzieży ryb, zostanie poinformowana Policja. Próba kradzieży wyklucza możliwość ponownego odwiedzenia Łowiska. Prawo do kontroli posiadają osoby upoważnione przez Gospodarza Łowiska, Policja i Straż Miejska
12. Osoby odwiedzające wędkarzy nie mają prawa wjazdu samochodem na teren łowiska. Można skorzystać z parkingu zaznaczonego na mapie.
13. Każdy wędkarz po wyładowaniu sprzętu musi odstawić samochód na parking zaznaczony na mapie łowiska.
14. Uprawniony Zezwoleniem przyjmuje do wiadomości, iż zgodnie z ustawą z 18 kwietnia 1985r. o rybactwie śródlądowym (tekst jedn. DzU z 2009 r. nr 198, poz. 1571 ze zm.) kto dokonując amatorskiego połowu nie posiada zezwolenia właściciela łowiska, bądź nie stosuje się do warunków, podlega karze grzywny
16. Osoby, które dokonały zniszczenia mienia na Łowisku mogą być pociągnięte do odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
17. Stanowisko należy pozostawić w czystości i porządku. Przed wyjazdem zostanie ono sprawdzone przez Opiekuna Łowiska( każdy ma prawo odebrać worek na śmieci u opiekuna łowiska przy stanowisku nr.1)
18. Gospodarz Łowiska zastrzega sobie możliwość organizowania imprez zamkniętych. W takim przypadku zwracane są jedynie ewentualne opłaty zaliczkowe i rezerwacyjne. Za utrudnienia – przepraszamy.
19. Gospodarz Łowiska nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe oraz rzeczy pozostawione na Łowisku.
20. Wędkujący na Łowisku zgadza się na ewentualne wykorzystanie swojego wizerunku do celów reklamowych łowiska.
21. Gospodarz Łowiska zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.
22. Prawo interpretacji niniejszego Regulaminu przysługuje Gospodarzowi Łowiska.
23. Osoba odpowiadająca za stanowisko ponosi również odpowiedzialność za osoby przebywające na danym stanowisku oraz za poinformowanie ich o panujących na łowisku regulaminie.
24. Zezwolenie należy posiadać przy sobie i okazywać je na polecenie osób kontrolujących. Zezwolenie ważne jest tylko z dowodem tożsamości.
25. Wykupienie Zezwolenia dobowego (100zł) uprawnia do wędkowania na 1 stanowisku na 3 wędziska
26. Doba trwa od godziny 13.00 do godziny 13.00 dnia następnego. W przypadku gdy stanowisko nie jest zarezerwowane przez innych wędkarzy możliwe jest rozpoczęcie i zakończenie wędkowania w godzinach ustalonych z opiekunem łowiska.
27. Na stanowisku mogą przebywać tylko osoby posiadające wykupione Zezwolenie i osoby towarzyszące po uiszczeniu dodatkowej opłaty. Dzieci do lat 10 jako osoba towarzysząca – wstęp darmowy, po zgłoszeniu u Opiekuna Łowiska.
28. Przed wyjazdem z łowiska należy wcześniej zgłosić to opiekunowi.
29. Zakaz używania plecionek jako linek głównych
30. Za uśmiercenie ryby grozi kara w wysokości 500zł od kilograma martwej ryby.
31. Wstęp na Łowisko jest równoznaczny z akceptacją obowiązującego regulaminu oraz opłat za korzystanie z Łowiska.

 

 

 

Cennik

  • Doba – 100zł (3 wędki)

 

 

 

Rekordy

  • Karp 24.700kg.

 

 

 

Rodzaj rezerwacji stanowisk

  • Telefoniczna pod numerem +48 661 701 373

 

Zdjęcia łowiska:
Lokalizacja łowiska:
Menu