Łowisko Extra-Carp Radymno

Udogodnienia:

Punkt sanitarny, Możliwość wywózki zestawów modelami RC, Możliwość wywózki zestawów pontonem lub łódką, Wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego, Parking przy stanowisku, Możliwość rozbicia namiotu, Zwierzęta domowe są akceptowane

Opis łowiska:

Łowisko Extra-Carp Radymno jest to zbiornik obfitujący w przepiękne okazy karpi ale też amurów, o powierzchni ok 18 ha lustra wody. Akwen ten jest wyrobiskiem po żwirowym którego wiek określa się na ok 40 lat. Dno zbiornika jest zróżnicowane a głębokość oscyluje od 1-6m. Zlokalizowane jest w woj. podkarpackim w miejscowości Radymno.

Dla karpiarzy zostało wyznaczonych 19 bardzo wygodnych stanowisk, co z pewnością ułatwi zasiadki.

 

 

 

Regulamin Łowiska

Regulamin Łowiska Extra-Carp Radymno
1. Wszystkie opłaty dokonujemy u właściciela łowiska lub osoby upoważnionej.
Marcin tel: 793-026-620, Mateusz 505-973-234, Kamil 791-130-256, Maciek 570-510-088
2. Opłata za wędkowanie to 70 zł za dobę (Każdy wędkarz ma prawo łowić max. na 3 wędki), w przypadku rezerwacji na jedną dobę cena wynosi 80 zł. Wypożyczenie pontonu 25zł/doba
3. W przypadku opuszczenia łowiska przez osobę wędkującą podczas trwania opłaconej doby opłaty za wędkowanie pobierane są ponownie.
4. Przed wjazdem na łowisko i jego opuszczeniem należy powiadomić właściciela lub osobę upoważnioną.
5. Do0ba na łowisku trwa od godz 12.00 do 12.0 następnego dnia jednak istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu na stanowisko lub późniejsze jego opuszczenie po uzgodnieniu z właścicielem, ale tylko w przypadku gdy na dane stanowisko nie ma kolejnej rezerwacji w tym terminie.
6. Łowisko czynne od 1 kwietnia do 31 listopada, w miesiącu marcu i grudniu zależności o warunków pogodowych.
7. Poza wyznaczonymi terminami obowiązuje całkowity zakaz wstępu na łowisko bez wiedzy właściciela.
8. W razie wypadków losowych i braku możliwości przyjazdu na łowisko zwroty zaliczki będą rozpatrywane indywidualnie.
9. Zaliczkę należy wpłacać z podaniem danych osoby rezerwującej, terminu przyjazdu oraz numeru zarezerwowanego stanowiska.
10. Od Karpiarzy wymagane jest posiadanie na stanowisku: kołyski lub maty z bokami, środka do dezynfekcji, podbieraka o rozstawie ramion 1 metr, żyłki minimum 0,30mm. Zakaz stosowania plecionki jako linki głównej. Dopuszczone wszystkie modele haków zadziorowych z wyłączeniem haków typu Longshank nailer tzw. Bananów.
Na stanowiskach 1,18 oraz 19 wymagany jest ponton.
11. Na łowisku obowiązuje zakaz nęcenia surowymi zbożami: kukurydza, łubin, pszenica itp. Oraz całkowity zakaz nęcenia orzechem tygrysim, jest możliwość założenia tylko na włos.
12. Dozwolone jest wywożenie zestawów oraz nęcenie ze środka pływającego. Osoby poruszające się po akwenie środkami pływającymi obligatoryjnie muszą używać kapoków lub kamizelek asekuracyjnych.
13. Złowione ryby należy po delikatnym wypięciu jak najszybciej z powrotem wpuścić do akwenu, ryb tych nie wolno przetrzymywać w workach karpiowych ani też różnego rodzaju siatkach. Ze złowionymi rybami należy obchodzić się w sposób bardzo delikatny dbając o ich zdrowie i bezpieczeństwo, należy polewać je wodą. Złowione okazy można zważyć i wykonać sesję zdjęciową, która jednak nie może trwać dłużej niż 5 minut.
RYBY O WADZE POWYŻEJ 20 kg, muszą być zgłoszone do opiekuna !!!
14. Szczególnie mile będą widziani wędkarze zachowujący się kulturalnie, spokojnie oraz pozostawiający po sobie czystość i porządek. Wędkarz zobowiązany jest wysprzątać swoje stanowisko wędkarskie przed i po zakończeniu wędkowania (śmieci należy pozostawić w kontenerze przeznaczonym do tego celu lub zabrać z łowiska ze sobą). Zaśmiecanie będzie karane karą grzywny 100 zł.
15. Właściciele łowiska nie ponoszą odpowiedzialności za wypadki losowe oraz rzeczy pozostawione na łowisku, a także zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu.
16. Osoby łamiące regulamin zostaną wydalone z terenu obiektu bez zwrotu opłat i bez możliwości ponownego przyjazdu. Dotyczy to także osób towarzyszących.
17. Osoby, które zostaną przyłapane na kradzieży ryb zostaną ukarane oraz zatrzymane do dyspozycji policji.
18. Właściciele lub osoby upoważnione mają prawo kontrolować osoby przebywające na łowisku oraz ich pojazdy.
19. Każdy przywłaszczony kilogram ryby podlega karze 1000 zł. Nie tolerujemy tzw. “mięsiarzy ” – będą surowo karani.
20. Jeśli ktoś zostanie złapany na łowieniu wędkami za które nie została uiszczona opłata poniesie karę w wysokości 100 zł za każdą nieopłaconą wędkę.
21. Dopuszcza się możliwość wędkowania, rozbijania namiotów w obrębie stanowiska, jak również zanęcania, sondowania, stawiania markerów (Nie wolno znaczyć łowiska przedmiotami innymi niż przeznaczone do tego celu np. markery). Czynności te nie mogą utrudniać wędkowania wędkarzom przebywającym na innych stanowiskach.
22. Na łowisku obowiązuje zakaz spiningowania i łowienia “na żywca”. Osoby łamiące regulamin zostaną wyproszone z łowiska.
23. Obowiązuje metoda ZŁÓW i WYPUŚĆ „NO KILL”
24. Kategorycznie zabrania się:
– Obowiązuje całkowity zakaz zabierania ryb.
– Przetrzymywania ryb w siatce , worku itp.
– Brania ryb pod skrzela.
– Całkowity zakaz palenia ognisk (dozwolony grill)
– Kąpieli w łowisku.
– Zanieczyszczania łowiska i zaśmiecania terenu łowiska.
– Nadużywania alkoholu, całkowity zakaz zakłócania spokoju innym użytkownikom łowiska.
– Niszczenia zieleni, łamania drzewek i niszczenia przyrody.
– Puszczania psów bez smyczy i kagańca, poza obrębem swojego stanowiska.
– Zaleca się łowić na tzw. zestaw z bezpiecznym klipsem.
Wejście lub wjazd na teren łowiska oznacza zgodę oraz akceptację regulaminu Łowiska Extra-Carp .

 

 

Cennik

  • 70 zł / doba
  • 80 zł / w przypadku rezerwacji na jedną dobę
  • 25 zł / wypożyczenie pontonu na jedną dobę

 

 

 

Rodzaj rezerwacji stanowisk

  • Telefonicznie w godzinach 15:00-19:00 pod numerem 505-973-234 lub na stronie (link poniżej)

www.bookingfish.eu/bookings/extra-carp-radymno/

 

Zdjęcia łowiska:
Lokalizacja łowiska:
Menu